Alkalmazásüzemeltető/Atlassian

Belső IT üzemeltetési csapatunkba keresünk alkalmazásüzemeltetőt, aki az Atlassian termékcsalád teljes életciklusú menedzsmentjéért (igényfelméréstől a problémamegoldáson át az éles üzemű támogatásért) felelne egy 600+ fős felhasználói környezetben. A termékcsalád több tagját is használjuk: Jira, Confluence, Bitbucket, Bamboo. Kihasználtságukra és megfelelő alkalmazásukra a jövőben még nagyobb hangsúlyt szeretnénk fektetni több operatív folyamat beterelése által is.

Feladataid lesznek:

  • Atlassian termékcsalád (főként Jira és Confluence) üzemeltetése és felhasználói támogatása
  • jogosultságok kezelése, munkafolyamatok kialakítása, projektek létrehozása, értesítések beállítása ,
  • felület-, mező-, és munkafolyamat változások kezelése,
  • konfigurációs karbantartás biztosítása,
  • Atlassian REST szolgáltatások és JIRA bővítmények kezelése,
  • licenszek kezelése, frissítések, telepítések menedzselése,
  • tudásmegosztás az Atlassian termékekről, használati útmutatók készítése,
  • kapcsolattartás felhasználói csapatokkal (főként szoftverfejlesztői és üzemeltető csapatok),
  • szüksége esetén lekérdezések és riportok, dashboard-ok készítése.

Amit keresünk:

  • legalább 2-3 év alkalmazásüzemeltetői vagy rendszergazdai szakmai tapasztalat,
  • 1-2 év Jira, Confluence (és előny Bamboo, Bitbucket) üzemeltetői tapasztalat,
  • (tartalom)migrációs tapasztalat,
  • erős adatbáziskezelési ismeret,
  • Active Directory/LDAP ismeret,
  • ticketing rendszerismeret.

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • Linux (RedHat, CentOs) szerver üzemeltetési tapasztalat,
  • Unix script ismeret,
  • alkalmazásszerver ismeret, főként Java alapú Apache Tomcat.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg lehetőség van távoli munkavégzésre, de ha hiányzik már az irodai atmoszféra, akkor a megfelelő biztonsági előírások betartása mellett irodánk tárt karokkal várja kollégáinkat!
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.
  • A pandémiás időszakot követően is biztosítjuk a részleges Home Office lehetőségét kollégáinknak.

    Válassza ki a teherautót!