Ugrás a tartalomhoz

Alkalmazástámogató

Mindig is érdekelt, hogy hogyan működnek a közigazgatási rendszerek? Hogyan készül az anyakönyvi kivonat, mi a folyamat mögötte, vagy éppen a gépjármű bejelentésnél az adatok hol és hogyan érnek össze, vagy éppen miért nem érnek össze? Asszertíven kommunikálsz és könnyen kihámozod a másik fél mondandójából a lényeget? Motivál egy hatalmas, komplex rendszerben megtalálni a probléma megoldását és közben tartani a lelket a másik félben, majd együtt örülni, ha folyamatok jól és gördülékenyen mennek?
Amennyiben Te is szeretnél hozzájárulni ahhoz, hogy az emberek kevesebb időt töltsenek az ügyintézéssel, akkor csatlakozz hozzánk és segítsd az ügyintézők munkáját háttértámogatásoddal egy szoftverfejlesztő cégnél!

Feladataid lesznek

  • alkalmazástámogató csapathoz beérkező hívások, e-mail-ek, fórumbejegyzések hatékony és pontos kezelése, megoldása
  • kapcsolattartás az ügyfeleinkkel, partnerszervezetekkel, belső területekkel
  • tanácsadás, segítségnyújtás a területednek megfelelő alkalmazások használatával kapcsolatban
  • az ügyfelek által bejelentett programhasználati észrevételek, javaslatok, kérdések kivizsgálása, reprodukálása
  • alkalmazások felhasználói szemléletű tesztelése
  • részvétel dokumentációk, felhasználói kézikönyvek, tájékoztatók, riportok készítésében.

Amit keresünk

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes és Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • rendszerszemlélet
  • önállóság és jó problémamegoldó készség
  • rugalmasság, terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • gyors, precíz munkavégzés
  • új ismeretek elsajátítására való nyitottság

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok)

  • elektronikus közigazgatási rendszerek akár felhasználói szintű ismerete
  • ügyfélszolgálati szakmai tapasztalat
  • ticketing rendszerek ismerete

Mindezért mit kínálunk mi?

„Életre szóló” projekteket

Olyan létfontosságú informatikai rendszereket fejlesztünk és üzemeltetünk, amelyek az összes magyar állampolgár életét befolyásolják.

Nekünk köszönhető például:

  • az, hogy ma már online bejelenthető a lakcím és más adatok változása,
  • az, hogy kényelmesen, otthonról intézhető a jogosítvány újraigénylése,
  • az, hogy házasságkötési névváltoztatásnál automatikusan történik az új okmányok elkészítése,
  • a chippel ellátott eSzemélyi igazolvány, amelyet többek között a TAJ kártya, vagy közúti igazoltatás során a jogosítvány helyett is felmutathatunk.

Biztonságot és kényelmet

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a munkádra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap.
  • Irodaházunkban, a 2020-ban átadott Váci Greens „E” épületében letisztult, „zöld” környezet vár modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel. Mélygarázsunk a bringákkal és elektromos rollerekkel is jó barátságot ápol.
  • A home office-ra természetesen nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget

  • Kiemelt figyelmet fordítunk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

Közösséget

  • Több önszerveződő klubunk van, amelyek akár a szakmai tudás, akár a kollegiális kapcsolatok továbbfejlesztésére alkalmasak (pl. fejlesztői könyvklub, társasjáték klub).
  • Céges sportolási lehetőségek: jóga, futóklub, foci, kosárlabda.
  • Rendszeresen tartunk cégen belüli meetupokat és kötetlen találkozókat a szakmai eszmecserékért és a barátságok erősítéséért.

És hogy még egy pár dolgot említsünk

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Autóval munkába járó kollégáinknak – törvényi szabályozás szerint –  a jelenlegi maximális, 30 Ft/km-es költségtérítési támogatás
  • Extra családtámogatás: házasságkötési szabadság, gyermekvállalás anyagi támogatása
  • Belső ajánlási program
  • Irodai masszázs