Adatbázis üzemeltető

Üzemeltetési területünkre – közigazgatási többrétegű informatikai megoldások komplex adatbázis rendszereinek karbantartására, fellépő rendszerhibák elhárítására (L2-3), megelőzésére és a magas rendelkezésre állásának biztosítására keresünk tapasztalt DBA-t. Örömmel fogadnánk olyan csapattagot, akinek van már tapasztalata Exadata-val, vagy szívesen ismerné meg, dolgozna ezzel a technológiával is. A csapat normál irodai munkarendben dolgozik, természetesen készenlétet biztosít (HO-ból).

Feladataid lesznek:

  • adatbázisrendszerek karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése
  • adatbázisalapú rendszerek magas rendelkezésre állásának biztosítása
  • technikai támogatás ezen rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására
  • a rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése
  • szakértői részvétel az adatbázis rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési projektek végrehajtásában
  • adatszolgáltatási kötelezettség támogatása, készenlét biztosítása

Amit keresünk:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • Oracle DB ismeret
  • HA környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • AIX, Linux ismeret
  • RMAN ismeret
  • jó dokumentációs készségek

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • Oracle Exadata,18c,19c ismeret
  • Oracle Database SQL vizsga
  • Oracle PL/SQL Developer vizsga (OCA, OCP)
  • PostgreSQL ismeret
  • MongoDB ismeret
  • SQL/PL-SQL ismeret
  • Oracle RAC, Data Guard, ASM ismeretek
  • Oracle Entreprise Manager Cloud Control ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében jelenleg távoli munkavégzésre rendezkedtünk be, de a pandémiát követően is biztosítjuk a Home Office lehetőségét kollégáinknak.
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol több száz e-learning anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget

Kényelmet!

Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve.

    Válassza ki a csillagot!