Ugrás a tartalomhoz

Adatbázis adminisztrátor

Ha te is azt érzed, hogy az adatok kezelése nem csak egy feladat, hanem egy életforma, és szívesen lennél részese egy olyan csapatnak, amely magas szintű informatikai megoldásokkal foglalkozik, akkor jó helyen jársz! Tapasztalt adatbázis adminisztrátort keresünk, aki hozzáértésével és lelkesedésével hozzájárul a rendszereink stabil működéséhez és fejlődéséhez.

Amennyiben szívesen dolgoznál többek között Exadata-val és nyitott vagy felhő technológia megismerésére, akkor jelentkezz hozzánk!

Feladataid lesznek

  • Különféle adatbázis rendszerek üzemeltetési feladatainak ellátása, a tervezési részvételtől, a telepítéseken túl, az azt követő folyamatos üzemeltetési feladatok végrehajtásával, pl., változás és incidenes kezelés, pachelés, hangolás, monitoring, folyamatok felülvizsgálata és fejlesztése, kapcsolódó nyilvántartások vezetése
  • Oracle RDBMS adatbázis rendszerek üzemeltetése (részben már Exadata is) Unix/Linux OS környezetekben, (EE, RAC, DataGuard)
  • PostgreSQL és egyéb nyílt forráskódú adatbázis rendszerek üzemeltetése (pl. MariaDB, MongoDB) Linux OS környezetekben
  • Szakértői részvétel az adatbázis rendszerekkel kapcsolatos különféle projektekben
  • Szakértői támogatás a szervezet egyéb szakterületeink, pl. fejlesztők támogatása
  • Adatbázis rendszerekkel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése

Amit keresünk

  • felsőfokú informatikai végzettség vagy 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Oracle és/vagy PostgreSQL üzemeltetési tapasztalat L-3-as szinten
  • HA környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • csapatban és önállóan is hatékonyan dolgozó kollégát

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok)

  • OCA vagy OCP certifikáció
  • Oracle Exadata tapasztalat
  • PostgreSQL, MariaDB, MongoDB ismerete
  • SQL/PL-SQL használatlában szerzett tapasztalat
  • OCI ismerete
  • Linux ismerete
  • jó dokumentációs készség
  • ITIL

Mindezért mit kínálunk mi?

„Életre szóló” projekteket

Olyan létfontosságú informatikai rendszereket fejlesztünk és üzemeltetünk, amelyek az összes magyar állampolgár életét befolyásolják.

Nekünk köszönhető például:

  • az, hogy ma már online bejelenthető a lakcím és más adatok változása,
  • az, hogy kényelmesen, otthonról intézhető a jogosítvány újraigénylése,
  • az, hogy házasságkötési névváltoztatásnál automatikusan történik az új okmányok elkészítése,
  • a chippel ellátott eSzemélyi igazolvány, amelyet többek között a TAJ kártya, vagy közúti igazoltatás során a jogosítvány helyett is felmutathatunk.

Biztonságot és kényelmet

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a munkádra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap.
  • Irodaházunkban, a 2020-ban átadott Váci Greens „E” épületében letisztult, „zöld” környezet vár modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel. Mélygarázsunk a bringákkal és elektromos rollerekkel is jó barátságot ápol.
  • A home office-ra természetesen nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget

  • Kiemelt figyelmet fordítunk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

Közösséget

  • Több önszerveződő klubunk van, amelyek akár a szakmai tudás, akár a kollegiális kapcsolatok továbbfejlesztésére alkalmasak (pl. fejlesztői könyvklub, társasjáték klub).
  • Céges sportolási lehetőségek: jóga, futóklub, foci, kosárlabda.
  • Rendszeresen tartunk cégen belüli meetupokat és kötetlen találkozókat a szakmai eszmecserékért és a barátságok erősítéséért.

És hogy még egy pár dolgot említsünk

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Autóval munkába járó kollégáinknak – törvényi szabályozás szerint –  a jelenlegi maximális, 30 Ft/km-es költségtérítési támogatás
  • Extra családtámogatás: házasságkötési szabadság, gyermekvállalás anyagi támogatása
  • Belső ajánlási program
  • Irodai masszázs
  • Társadalmi felelősségvállalás támogatása: önkéntes munkáért plusz szabadság