Ugrás a tartalomhoz

Adatbázis szakértő

Biztosan Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy egy programról le kellett mondanod pusztán azért, hogy egy ügyed el tudd intézni. Az IdomSoft-nál mi azért dolgozunk nap, mint nap, hogy a jövőben ez ne fordulhasson elő, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról is intézhesd.

Képzeld el, hogy épp megtaláltad álmaid autóját, és a vásárlással járó ügyintézést a kanapédon ülve, egyszerűen el tudod végezni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Légy része ennek Te is, csatlakozz mielőbb most épülő termékfejlesztési csapatunkhoz!

Feladatok:

  • 3 rétegű/webes alkalmazások mögötti nagy méretű adatbázisokkal kapcsolatos szakértői tevékenység ellátása
  • Új és meglévő többrétegű informatikai rendszerek megoldásaiban adatbázis oldalról való részvétel
  • Adatmigrációs folyamatok tervezése és implementálása
  • Adatbázismódosító scriptek (flyway) definiálása, különböző környezeteken való futtatása
  • Verzióváltások automatizálásában való részvétel
  • Különböző adatbázis lekérdezések teljesítmény optimalizálásában való részvétel
  • Üzleti igények alapján eseti lekérdezések készítése
  • Együttműködés az adatbázis adminisztrátorokkal
  • Tesztelés támogatása, hibajavítás

Amit várunk Tőled:

  • SQL-alapú relációs adatbázis-kezelő rendszerek magas szintű ismerete
  • Minimum 3 éves munkatapasztalat Oracle és/vagy PostgreSQL adatbázis-kezelő rendszerrel
  • ORM technológiában, OO adatmodell alapú adatbázis tervezésben szerzett jártasság
  • Analitikus függvények ismerete
  • Nyitottság új technológiák elsajátítására
  • Kezdeményező készség különböző problémák megoldásában- mások bátorítása alternatív megoldások megfontolására
  • Alapfokú angol nyelvtudás tapasztalat (írás, olvasás)

Aminek örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • Adattárház ismeretek
  • Magas rendelkezésre állású (HA, LB) komplex rendszerek tervezésében, elkészítésében szerzett több éves tapasztalat
  • Adatbázis hangolásban és migrációban szerzett tapasztalat
  • Nem relációs adatbázisok ismerete (MongoDB, Elasticsearch)
  • Enterprise Architect, SQL Developer vagy egyéb adatbázis tervező eszköz használatában szerzett jártasság
  • Tapasztalat verziókezelő és hibakereső rendszerekkel (GIT, SVN, Jira, Redmine)
  • Ha dolgoztál már agilis módszertannal, vagy ismered azokat

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a szívet!