Ugrás a tartalomhoz

Belső ellenőr

Feladatok:

  • az éves munkatervben szereplő, illetve eseti jellegű vizsgálatok végrehajtása;
  • a jogszabályoknak, belső szabályzatoknak való megfelelés, valamint a hatékonyság vizsgálata, a belső kontrollok megfelelősségének és hatékonyságának értékelése;
  • az ellenőrzések önálló lefolytatása, vizsgálatokra való felkészülés, ellenőrzési program összeállítása, ellenőrzés végrehajtása, összegyűjtött információk értékelése;
  • ellenőrzési jelentés készítése (magyar nyelven), megállapítások összefoglalása és egyeztetése, javaslattétel a feltárt hibák javítására;
  • részvétel az éves belső ellenőrzési terv összeállításában;
  • külső vizsgálatokhoz kapcsolódó adatgyűjtés, előkészítés, kapcsolattartás;
  • belső szabályzatok véleményezése;
  • szakmai továbbképzésen való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség elsősorban közgazdász (pénzügy és számviteli) szakon;
  • legalább 3-5 éves releváns (ellenőrzési, könyvvizsgálati, kontrolling) szakmai tapasztalat;
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség (magyar nyelven);
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MsOffice).
  • kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség;
  • precizitás, prioritások kezelése;
  • önálló munkavégzésre való képesség;
  • jó konfliktuskezelési gyakorlat;
  • jó elemzési képesség és analitikus gondolkodásmód;
  • rugalmasság, terhelhetőség;
  • határozottság, proaktív hozzáállás;
  • csapatszellem.

Előny:

  • Belső ellenőrzési területen szerzett tapasztalat (közigazgatás vagy versenyszféra)
  • Angol nyelvismeret
  • Szakirányú audit/számviteli vizsga előnyt jelent (CIA, CISA, CFA, ACCA)
  • Számviteli területen szerzett szakmai ismeret (Mérlegképes könyvelő képesítés előnyt jelent)
  • Kontrolling, pénzügyi és számviteli ismeretek és a hozzájuk kapcsolódó jogszabályok ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét
  • Változatos, sokrétű feladatokat