Asszisztens (diák)

Biztos Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy más programról kellett lemondanod, hogy egy ügyedet el tudd intézni.

Mi azért dolgozunk, hogy a jövőben ez ne így legyen, hanem közigazgatási ügyeidet, kényelmesen akár otthonról, a kanapédon ülve intézhesd. Gondolj bele, hogy autót vásárolsz és nem szükséges megjelenned személyesen az ügyintézés során, hanem mindent elektronikusan, webes felületen tudsz elintézni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Feladatok

  • Jogi és beszerzési iroda támogatása;
  • általános asszisztensi feladatok;
  • vendégek fogadása, kiszolgálása;
  • dokumentumok szkennelése;
  • Excel táblázatok karbantartása;
  • nyilvántartások, adatbázisok kezelése, naprakészen tartása;
  • adatrögzítés, iktatás, iratmozgatás, postázás;
  • időpontok egyeztetése, naptárkezelés;
  • a vezető munkájának támogatása.

Elvárások

  • a Microsoft Office programok (Word és Excel) ismerete;
  • precizitás, belső motiváció az alapos munkavégzésre;
  • terhelhetőség;
  • jó kommunikációs képesség.

Előny

  • jogi vagy közbeszerzési vagy pénzügyi területen vagy közigazgatásban szerzett munkatapasztalat.