Adatbázis fejlesztő

Feladatok

  • Új és meglévő többrétegű informatikai rendszerek adatbázisainak tervezése és fejlesztése
  • Adatmigrációs folyamatok tervezése és implementálása
  • Részvétel a kódok áttekintésében, dokumentálásában
  • Üzleti igények alapján eseti lekérdezések készítése
  • Együttműködés adatbázis adminisztrátorokkal
  • Tesztelés támogatása, hibajavítás
  • Kommunikáció és együttműködés a csapattagokkal

Amit várunk Tőled

  • SQL-alapú relációs adatbázis-kezelő rendszerek tervezői, fejlesztői szintű ismerete
  • Minimum 3 éves munkatapasztalat Oracle és/vagy PostgreSQL adatbázis-kezelő rendszerrel
  • ORM technológiában, OO adatmodell alapú adatbázis tervezésben szerzett jártasság
  • Nyitottság új technológiák elsajátítására
  • Kezdeményező készség különböző problémák megoldásában- mások bátorítása alternatív megoldások megfontolására
  • Felsőfokú végzettség IT területen
  • Alapfokú angol nyelvtudás tapasztalat (írás, olvasás)

Előny (de nem kizáró ok, ha nincs)

  • Magas rendelkezésre állású (HA, LB) komplex rendszerek tervezésében, elkészítésében szerzett több éves tapasztalat
  • Adatbázis hangolásban és migrációban szerzett tapasztalat
  • Nem relációs adatbázisok ismerete (MongoDB, Elasticsearch)
  • Adattárház fejlesztésben, tervezésben szerzett tapasztalat
  • Toad, Enterprise Architect, SQL Developer vagy egyéb adatbázis tervező eszköz használatában szerzett jártasság
  • Tapasztalat verziókezelő és hibakereső rendszerekkel (GIT, SVN, Jira, Redmine)
  • Ha dolgoztál már agilis módszertannal, vagy ismered azokat

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • változatos, izgalmas feladatok
  • megoldás-orientált légkör
  • folyamatos kihívás és szakmai fejlődési lehetőség
  • dinamikusan fejlődő stabil cég sikereiben való részvétel